Aktuální investiční příležitosti

Nákup firmy

Chcete rozšířit svou prodejní síť? Kupte s námi zavedenou firmu!

Jednou z možností, jak získat nové zákazníky, případně nová teritoria pro odbyt Vašich výrobků je koupě zavedené firmy, která splňuje Vaše požadavky a umožní Vám bez nutnosti zdlouhavého budování zlepšit Vaši pozici na trhu. V porovnání se zakládáním úplně nové pobočky, hledáním pracovníků, obchodního místa, přetahování zákazníků od stávajících dodavatelů apod. je získání stávajícího partnera, který je na daném trhu již dobře zaveden, zpravidla podstatně jednodušší a při dobré přípravě i spolehlivé řešení.

Z následné synergie mohou profitovat obě strany. Je možné, že řada činností je lépe organizována u Vás. Může se ale také stát, že převezmete i dobré zkušenosti firmy, se kterou se spojíte. Abyste si mohl vybrat tu správnou firmu, rádi Vás doprovodíme při získávání podkladů pro Vaše rozhodnutí. Bude záležet jen na Vás, do jaké míry Vám můžeme tento před-výběr a následná jednání usnadnit.

zjistěte

Proč si najmout zkušený tým

  • Pověření M & A poradce signalizuje profesionalitu transakce a serióznost kupujícího potenciálním cílovým firmám
  • Náš tým Vám bude k dispozici od počáteční přípravy transakce až do jejího úspěšného zakončení
  • Přinášíme Vám naše dlouhodobé zkušenosti z mnoha transakcích
  • Celý proces budete mít pod kontrolou
  • Šetříme Váš čas

Kontaktujte nás

Jméno a příjmení

Kontaktní údaje

Zpráva

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vaše osobní údaje budeme používat pouze pro komunikaci s Vámi.

Pro koho jsme již pracovali