Historie

Jsme nezávislá rodinná firma zaměřená na pomoc majitelům při nákupu a prodeji firem (M&A), která od svého založení v roce 1991 úspěšně pomohla desítkám podnikatelů, kteří měli zájem o německy mluvící teritoria, a naopak německy mluvící klientele při investování v Čechách.

V letech 1991-1993 jsme reprezentovali a tvořili první tým reprezentace Hornorakouské zemské banky Raiffeisen v Českých Budějovicích. Od roku 2005 do roku 2012 jsme úzce spolupracovali prostřednictvím naší majetkové účasti s rakousko-německo-českou poradenskou společností zaměřenou na nákup a prodej firem, do které jsme vyslali našeho jednatele jako předsedu představenstva. V květnu 2012 jsme naše podíly prodali a od té doby poskytujeme opět celé spektrum služeb prostřednictvím naší firmy COPRA spol. s r.o.

Díky naší dlouholeté práci pro mezinárodní koncerny a velké firmy jsme mohli poskytovat tyto služby ve stejné kvalitě také malým a středním firmám. Naše postavení na trhu má velmi pevný základ, protože neneseme žádný „skupinový zájem“ ať už bankovní, poradenské nebo investorské skupiny.

Jako Váš poradce Vám pomůžeme řídit transakci od přípravy přes její průběh až po závěr. Pracujeme s Vámi a pro Vás. Vaši sílu a čas můžete investovat tam, kam potřebujete Vy.

Podrobnějši popis některých našich projektů, naleznete v sekci reference.

Co pro Vás můžeme udělat?